Üçüncü Göz Aktivasyonu

Üçüncü göz insanın en muhteşem organıdır.

Bu organ beynin tam orta noktasında bulunan Pineal bezi tarafından salgılanan Kimyasal bir karışımla DMT ile aktive olur.

İnsanın tanrısal bağlantısıdır. Gerçeklik diye bildiğiniz herşeyin enerjisel olduğunun farkındalığını size yaşatacak tek organınızdır. Kaynağı Pineal salgısıyla ortaya çıkan, Varlığı Enerjisel bir organdır.

Aktivasyonu gerçekleştiğinde Tüm omurga tarafından hissedilir. Kuyruk sokumundan tepe çakraya kadar var olan tüm bağlantınız en yüksek seviyeye erişir. Bu seviye de yüksek bir enerjinin geçişine alışık olmayan beden tarafından çok sancılı geçebilir. Dayanılmaz korkunç omurga ağrıları, Duygusal iniş çıkışlar, sebepsiz ağlama ihtiyacı olabilir.

Modern Tıp Doktorları bunlara iyileştirici bir Teşhis koyamaz.(Burada vurgulanması gereken hazır olan kişilerde yani teslimiyet içinde olan kişilerde o kadar sancılı geçmez süreç) Sancılı bir dönemdir. Atlatıldığında ödül büyük olur. Her doğum sancısının ardından bir doğum gerçekleşir.

Doğmak yeniden var olmak demektir. Artık 5 duyunun dışında farklı bir deneyim duyu organınız daha olur.

Bu organ kişinin DNA bilgisine göre değişken ve gelişkendir. İnsanların duyamadığı sesleri işitmeye başlarsınız ya da diğer insanların göremediği şeyleri görmeye başlarsınız ya da Telekinetik yetenekleriniz su yüzüne çıkmaya başlar.

Aura okuma, maddeye hükmetme, Astral Seyahat.... gibi Parapisikolojik yetenekleriniz açığa çıkar.

Fakat bunlar sipariş verir gibi olmaz DNA nız daki kodlar atalarınızda ki bilgilerinizden hangilerine müsaitseniz onları aktive eder. Ve bu yeteneklerinizi kullandıkça yenileri olmaya başlar. Evreleri vardır. Liyakatla çalışmaları sürderene gerçekleşen hediyelerdir bunlar.

Hazır olmayan kaldıramaz. Bu yüzden Aktivasyon öncesi talep sahibiyle görüşmemiz birinci  şartımız dır.